Zawody Plywackie YMCA 2197


Lista zgłoszonych zawodników

Wszelkie uwagi odnośnie nieścisłości na poniższej liście proszę kierować pod adres:
jackwi@poczta.onet.pl w tytule: MSK



G01 - (K) - rocznik 2012 - 2014
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Czerwińska Weronika 2013 SP 33 Kraków K G01
2 Haniewska Pola 2014 SSP 7 K G01
3 Holocher Matylda 2013 SP 39 w Krakowie K G01
4 Jedrzejczyk Oliwia 2013 SP 50 K G01
5 Kwiecińska Zosia 2012 BISC K G01
6 Stoch Liliana 2012 Salwator K G01
7 Słonecka Barbara 2012 SSP 5 STO K G01
8 Wróbel Hanna 2013 Sp 66 K G01
9 Łoza Zofia 2012 Salwator K G01


G03 - (K) - rocznik 2009 - 2011
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Chodorowska Zofia 2009 SSP 7 K G03
2 Grabowska Lena 2010 SSP 7 K G03
3 Grabowska Lena 2010 SSP 7 STO K G03
4 Hyciek Hanna 2009 SP Libertów K G03
5 Hyciek Lena 2011 SP Libertów K G03
6 Klich Zofia 2009 KSP RŚ-Ż Kraków K G03
7 Kornicka Oliwia 2011 KMS K G03
8 Opach Aleksandra 2010 SP 56 Kraków K G03
9 Poznańska Zosia 2009 BISC K G03
10 Pudełko Katarzyna 2010 SP2 K G03
11 Sasnal Rita 2010 BISC K G03
12 Styczeń Gaja 2010 BISC K G03
13 Stępień Lena 2011 STO 3 K G03
14 Walkiewicz Maja 2009 SSP 7 K G03
15 Łebek Carmina 2009 SSP 7 K G03


G05 - (K) - rocznik 2007 - 2008
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Baziak Barbara 2008 BISC K G05
2 Muniak Klaudia 2007 BISC K G05
3 Pudełko Magdalena 2007 V LO K G05
4 Słonecka Maria 2007 V LO K G05
5 Łodzińska Pola 2007 PALO K G05
6 Ślusarczyk Maria 2007 V LO K G05


G07 - (K) - rocznik 2003 - 2006
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Bugajska Agata 2003 XV LO K G07
2 Giza Maria 2004 BISC K G07
3 Gunia Maja 2004 BISC K G07
4 Niewdana Amelia 2006 VIII PALO K G07


G02 - (M) - rocznik 2012 - 2014
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Biel Igor 2012 SSP1 Kraków M G02
2 Bucki Miłosz 2012 SSP nr 1 Kraków M G02
3 Buczek Jakub 2012 Salwator M G02
4 Czerwiński Miłosz 2012 SP 33 Kraków M G02
5 Jaśkiewicz Stanisław 2012 SP 31 M G02
6 Kornicki Kacper 2014 KMS M G02
7 Kołpa Krzysztof 2013 BISC M G02
8 Marczyk Wiktor 2012 Salwator M G02
9 Małecki Jakub 2014 Sp. Bibice M G02
10 Popadiak Szymon 2012 SP Pijarów M G02
11 Sinkowic Ladislaw 2012 Salwator M G02
12 Skalski Ignacy 2014 SP 12 M G02
13 Solecki Miłosz 2012 SP nr 160 M G02
14 Sonik Stanisław 2015 Sp Radziszow M G02
15 Sroka Jan 2015 SSP 7 M G02
16 Walkowicz Igor 2012 SSP 7 M G02
17 Wróbel Jakub 2012 Sp 66 M G02
18 Zagórski Kacper 2012 Salwator M G02
19 Łobaziewicz Stanisław 2012 KSP J.B. Molli M G02


G04 - (M) - rocznik 2009 - 2011
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Walkowicz Borys 2011 SSP 7 M G04
2 Holocher Kamil 2009 SP 39 w Krakowie M G04
3 JAMRÓZ FILIP 2010 Academos M G04
4 Jacyno Artur 2011 SSP 7 M G04
5 Kapała Mateusz 2011 SP 3 SKAWINA M G04
6 Kapała Patryk 2009 SP 3 SKAWINA M G04
7 Klimeczko Antonii 2009 SSP 7 M G04
8 Machaj Tymon 2011 STO 3 M G04
9 Możejko Krzysztof 2009 SP 109 M G04
10 Muniak Kuba 2010 BISC M G04
11 Słaboń Maks 2011 SSP 7 M G04
12 Tomczak Wojtek 2010 BISC M G04
13 Wyroba Antoni 2011 SP34 M G04
14 Wąż Igor 2011 Węgrzce Wielkie M G04
15 Łodziński Leon 2010 ISK M G04


G06 - (M) - rocznik 2007 - 2008
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Blaut Piotr 2008 BISC M G06
2 Bucki Michał 2007 II LO M G06
3 Lipowski Jakub 2007 LO Salezjanie M G06
4 Majcherczyk Remigiusz 2007 SP 50 Kraków M G06
5 Małecki Kacper 2008 SP Bibice M G06
6 Mróz Michał 2007 SP 93 M G06
7 TRYBULEC Patryk 2007 Sp 97 M G06
8 Turczyk Jakub 2007 V LO M G06


G08 - (M) - rocznik 2003 - 2006
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Bogusz Igor 2005 XIII LO M G08
2 Bucki Mateusz 2004 II LO M G08
3 Florczyk Wojciech 2006 VII LO M G08
4 Koszek Tomasz 2006 BISC M G08
5 Krauss Mateusz 2006 ZSOMS w Krakowie M G08
6 Kubsik Jędrzej 2005 KLO Św. Rodziny M G08
7 Mionczyński Szymon 2006 III LO Kraków M G08
8 Skraba Maciej 2006 XIV LO M G08
9 Solecki Maciej 2006 VII Prywatne LO M G08
10 TOCHOWICZ LEON 2005 LO XXVII Kraków M G08
11 Wąż Mikołaj 2006 XIV LO M G08


Zawodnicy zgłoszeni ale nie przypisani - prosimy o ponowne zgłoszenie
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Bogusz Piotr XIII LO ???
Liczba zgłoszonych: 88

MSK 2020