MPA GS


Lista zgłoszonych zawodników


G01 - Instruktorki
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Dojazd Płeć Kategoria
1 Karolak Magdalena 1 lider K G01
2 Komorowska Julia 1 lider K G01
3 Malczyk Dominika 1 lider K G01
4 Nowak Ania 1 własny K G01
5 Pic Katarzyna 1 własny K G01


G02 - Instruktorzy
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Dojazd Płeć Kategoria
1 Bogusz Piotr 2 własny M G02
2 Bucki Mateusz 2 własny M G02
3 Bucki Mateusz 2 własny M G02
4 Bucki Mateusz 2 własny M G02
5 Bucki Mateusz 2 własny M G02
6 Chmiel Szymon 2 lider M G02
7 Drzewiecki Jakub 2 lider M G02
8 Karolak Jacek 2 lider M G02
9 Kowal Jakub 2 lider M G02
10 Lipowski Jan 2 własny M G02
11 Machaj Krzysztof 2 lider M G02
12 Małota Rafał 2 lider M G02
13 Szostek Maciej 2 własny M G02
14 Turczyk Michał 2 własny M G02
15 Zalewski Wojciech 2 lider M G02


G03 - Opiekunowie - PANIE
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Dojazd Płeć Kategoria
1 Boligłowa Aneta 3 własny K G03
2 Czaja Liliana 3 lider K G03
3 Jarzęcka Anna 3 własny K G03
4 Malczyk Magdalena 3 własny K G03
5 Malik Magdalena 3 własny K G03
6 Michta Julia 3 lider K G03
7 Michta Magdalena 3 lider K G03
8 Skalska-Dulińska Barbara 3 własny K G03
9 Szlachcic-Wyroba Kinga 3 własny K G03
10 Wituszynska Kasia 3 własny K G03
11 Wróbel Justyna 3 własny K G03


G04 - Opiekunowie - PANOWIE
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Dojazd Płeć Kategoria
1 Bańka Andrzej 4 lider M G04
2 Brzeźny Andrzej 4 własny M G04
3 Duliński Mateusz 4 własny M G04
4 Dymek Wojciech 4 własny M G04
5 Jarzęcki Daniel 4 własny M G04
6 Kusior Przemek 4 lider M G04
7 Lewandowski Michał 4 własny M G04
8 Marzec Szymon 4 lider M G04
9 Mirek Włodzimierz 4 lider M G04
10 Mirek Włodzimierz 4 lider M G04
11 Opławski Bartłomiej 4 własny M G04
12 Opławski Marcin 4 własny M G04
13 Pankiewicz Lukasz 4 własny M G04
14 Pernal Piotr 04 własny M G04
15 Pieczka Grzegorz 4 własny M G04
16 Siuda Jacek 4 lider M G04
17 Skalski Grzegorz 4 własny M G04
18 Szlachta Paweł 4 własny M G04
19 Widliński Grzegorz 4 własny M G04
20 Wilk Marek 4 lider M G04
21 Wituszynski Maciej 4 własny M G04


S10 - SNOWBORDZIŚCI
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Dojazd Płeć Kategoria
1 Chwała Zarzycka Gabriela 10 lider K S10
2 Kostaś Patryk 10 lider M S10
3 Migdal Piotr 10 własny M S10
4 Mirek Tomasz 10 lider M S10
5 Pawłowicz Jan 10 własny M S10
6 Pawłowicz Piotr 10 własny M S10
7 Pogoda Julia 10 własny K S10
8 Szostek Dorota 10 własny K S10
9 Widlińska Łucja 10 własny K S10
10 Widliński Leon 10 własny M S10
11 Wituszynski Tomasz 10 własny M S10
12 Wójcik Alicja 10 lider K S10
13 van der Voort Joshua 10 lider M S10


K01 - Dziewczynki - klubowiczki
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Dojazd Płeć Kategoria
1 Aleksandrowicz Julia 2011 lider K K01
2 Bańka Alicja 2014 lider K K01
3 Budek Zuzanna 2016 własny K K01
4 Bugajska Agata 2003 lider K K01
5 Byrdy Rita 2013 własny K K01
6 Chwała- Zarzycka Gabriela 2013 lider K K01
7 Cielecka Aleksandra 2010 lider K K01
8 Cielecka Aleksandra 2010 lider K K01
9 Ciesielska Barbara 2012 lider K K01
10 Ciesielska Zofia 2009 lider K K01
11 Drzewiecka Hanna 2010 lider K K01
12 Dymek Aleksandra 2015 własny K K01
13 Dymek Alicja 2013 własny K K01
14 Grudnik Katarzyna 2014 własny K K01
15 Hareńczyk Maria 2009 lider K K01
16 Karolak Hanna 2006 lider K K01
17 Kopacz Kinga 2011 własny K K01
18 Kowal Helena 2006 lider K K01
19 Kusior Pola 2010 lider K K01
20 Litwa Natalia 2012 lider K K01
21 Litwa Natalia 2012 lider K K01
22 Malik Kalina 2014 własny K K01
23 Mendyk Karolina 2009 lider K K01
24 Michta Ania 2011 lider K K01
25 Michta Julia 2016 lider K K01
26 Mirek Antonina 2014 lider K K01
27 Mirek Antonina 2014 lider K K01
28 Nowak Antonina 2011 lider K K01
29 Opławska Alicja 2013 własny K K01
30 Orłowska Zuzanna 2011 własny K K01
31 Pałubska Maria 2014 lider K K01
32 Pieła Natalia 2018 własny K K01
33 Pogoda Agata 2009 własny K K01
34 Przewlocka de Carvalho Gabriela 2014 własny K K01
35 Puchalska Hanna 2013 własny K K01
36 Pudełko Katarzyna 2010 lider K K01
37 Pudełko Magdalena 2007 lider K K01
38 Putaj Zuzanna 2016 własny K K01
39 Pysz Hania 2013 własny K K01
40 RACHFALIK HANNA 2011 własny K K01
41 Rudkowska Anna 2011 własny K K01
42 Schimscheiner Adela 2008 lider K K01
43 Siuda Elena 2013 lider K K01
44 Siwek Jola 2010 lider K K01
45 Siwek Urszula 2013 lider K K01
46 Skupień Małgorzata 2014 własny K K01
47 Stanaszek Ewa 2010 własny K K01
48 Stanaszek Lena 2012 K K01
49 Studenna Izabela 2009 lider K K01
50 Stępień Lena 2011 lider K K01
51 Szlachcic-Wyroba@gmail.com Kinga 1984 własny K K01
52 Szlachta Emilia 2014 własny K K01
53 Szlachta Maria 2011 własny K K01
54 Szostek Blanka 2014 własny K K01
55 Słonecka Maria 2007 lider K K01
56 TROJANOWSKA ZUZIA 2013 własny K K01
57 Tobola Aleksandra 2015 własny K K01
58 Turczyk Maja 2009 własny K K01
59 Waśniowska Milena 2011 własny K K01
60 Wilk Gabriela 2013 lider K K01
61 Wituszynska Ewa 2018 własny K K01
62 Wróbel Hanna 2013 własny K K01
63 Wróbel Justyna 1984 własny K K01
64 Wyroba Zofia 2014 własny K K01
65 Łabudzik Marta 2009 lider K K01


M01 - Chłopcy - klubowicze
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Dojazd Płeć Kategoria
1 Bartnik Maksymilian 2010 lider M M01
2 Bańka Andrzej 1980 lider M M01
3 Bekas Bartosz 2010 własny M M01
4 Bogusz Igor 2005 lider M M01
5 Brzeźny Krzysztof 2017 własny M M01
6 Brzeźny Szymon 2011 własny M M01
7 Byrdy Eryk 2016 własny M M01
8 Cielecki Wojciech 2012 lider M M01
9 Czaja Teodor 2013 lider M M01
10 Duda Mateusz 2004 lider M M01
11 Duliński Bartłomiej 2016 własny M M01
12 Dymacz Patryk 2013 lider M M01
13 Dymek Adam 2009 lider M M01
14 Dymek Szymon 2009 lider M M01
15 Gałek Iwo 2005 lider M M01
16 Grabek Kacper 2011 własny M M01
17 Głuszak Igor 2008 lider M M01
18 Heksel Mikołaj 2013 własny M M01
19 Janik Piotr 2006 lider M M01
20 Janik Piotr 2006 lider M M01
21 Jarzęcki Wojtek 2016 własny M M01
22 Jaworowski Kazimierz 2011 lider M M01
23 Kaleta Filip 2014 lider M M01
24 Kaminski Michał 2014 własny M M01
25 Kapała Mateusz 2011 własny M M01
26 Kapała Patryk 2009 własny M M01
27 KocOł Wojciech 2011 własny M M01
28 Kopeć Wiktor 2010 własny M M01
29 Kowalczyk Kacper 2005 lider M M01
30 Kozioł Jerzy 2013 własny M M01
31 Kozioł Wojciech 2015 własny M M01
32 Kubala Borys 2008 lider M M01
33 Kusior Witek 2012 lider M M01
34 Lewandowski Mikołaj 2015 własny M M01
35 Lipowski Jakub 2007 własny M M01
36 Lipowski Jan 2002 własny M M01
37 Machaj Tymon 2011 lider M M01
38 Machaj Tymon 2011 lider M M01
39 Maludziński Maksymilian 2009 własny M M01
40 Mars Ambroży 2013 własny M M01
41 Mars Stanisław 2011 własny M M01
42 Marzec Jeremiasz 2015 lider M M01
43 Matusik Jan 2015 własny M M01
44 Małek Maksymilian 2012 własny M M01
45 Mendyk Filip 2007 lider M M01
46 Migdal Szymon 2011 własny M M01
47 Mika Dominik 2010 lider M M01
48 Mirek Tomasz 2006 lider M M01
49 Możejko Krzysztof 2009 lider M M01
50 Mróz Michał 2007 lider M M01
51 Niedzielski Tatar 2001 lider M M01
52 Opławski Antoni 2013 własny M M01
53 Orłowski Filip 2014 własny M M01
54 PANKIEWICZ WOJCIECH 2014 własny M M01
55 Pałubski Mateusz 2012 lider M M01
56 Pałubski Wojciech 2016 lider M M01
57 Pernal Filip 2010 własny M M01
58 Pernal Michał 2014 własny M M01
59 Pieczka Antek 2011 własny M M01
60 Piela Max 2014 własny M M01
61 Pieła Max 2014 własny M M01
62 Putaj Marcel 2012 własny M M01
63 Putaj Zuzanna 2016 własny M M01
64 Rusztowicz Bartek 2016 własny M M01
65 Rusztowicz Maciej 2011 własny M M01
66 Sitko Michał 2004 własny M M01
67 Sitko Paweł 2012 własny M M01
68 Skalski Ignacy 2014 własny M M01
69 Stanaszek Ewa 2010 własny M M01
70 Staszek Barros Dawid 2007 lider M M01
71 Szlachta Marek 1981 własny M M01
72 Szlachta Piotr 2011 własny M M01
73 Szostek Bruno 2018 własny M M01
74 Toliński Jerzy 2009 lider M M01
75 Trzeciak Karol 2012 lider M M01
76 Turcza Kacper 2011 własny M M01
77 Turcza Mikołaj 2015 własny M M01
78 Turczyk Jakub 2007 własny M M01
79 Turczyk Jędruś 2016 własny M M01
80 Wilk Ignacy 2011 lider M M01
81 Wituszynski Krzysztof 2007 własny M M01
82 Wituszynski Tomasz 2010 własny M M01
83 Wołkowicki Leon 2016 własny M M01
84 Wołkowicki Stanisław 2006 własny M M01
85 Wróbel Grzegorz 2017 własny M M01
86 Wróbel Jakub 2012 własny M M01
87 Wróbel Tomasz 1983 własny M M01
88 Wyroba Antoni 2011 lider M M01
89 Wąż Mikołaj 2006 lider M M01
90 van der Voort Joshua 2005 lider M M01
91 Żabiński Julian 2010 lider M M01


Zawodnicy zgłoszeni ale nie przypisani - prosimy o ponowne zgłoszenie
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Dojazd Płeć Kategoria
1 Pernal Piotr 3 własny M ???
Liczba zgłoszonych: 222




Zawody Regionalne