"LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH"
Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń drogą elektroniczną.
Formalności i odbiór numerów startowych w biurze zawodów na stoku.
ZAPRASZAMY !!!