LSK 2021


Lista zgłoszonych zawodników

Wszelkie uwagi odnośnie nieścisłości na poniższej liście proszę kierować pod adres:
jackwi@poczta.onet.pl w tytule: LSK



G01 - (K) - rocznik 2013 - 2014
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Ademollo Emilka 2015 SP.STERNIK K G01
2 Chrząszcz Aleksandra 2014 SP Przybysławice K G01
3 Czeczot Florentyna 2013 SP Salwator K G01
4 Czerwińska Weronika 2013 SP 33 Kraków K G01
5 Holocher Matylda 2013 SP 39 w Krakowie K G01
6 Jędrzejczyk Oliwia 2013 SP 50 w Krakowie K G01
7 Krzek Zuzanna 2013 SP. 37 K G01
8 Nowosad Karolina 2013 SP68 K G01
9 Wróbel Hanna 2013 Sp 66 K G01
10 Wróbel Łucja 2013 CIS K G01


G03 - (K) - rocznik 2011 - 2012
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Chrząszcz Dominika 2012 SP Przybysławice K G03
2 Gromek Marianna 2012 TSSP im. P. Michałow K G03
3 Hyciek Lena 2011 SP Libertów K G03
4 Mrozowska Julia 2011 NSP Zelkow K G03
5 Skóbel Krystyna 2012 SP72 K G03
6 Szymanska Lena 2011 Sp 1 K G03
7 Słonecka Barbara 2012 SSP 5 STO K G03
8 Wilkosz Tosia 2012 SP61 K G03
9 Woda Helena 2012 PSM K G03


G05 - (K) - rocznik 2009 - 2010
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Biedzka Hanna 2009 SP Libertów K G05
2 Chrząszcz Matylda 2009 SP95 K G05
3 Grabowska Lena 2010 SSP 7 STO K G05
4 Hyciek Hanna 2009 SP Libertów K G05
5 Klich Zofia 2009 KSP RŚ-Ż Kraków K G05
6 Kulczycka Gabriela 2009 SP.STERNIK K G05
7 Marzec Maja 2009 Sp Libertów K G05
8 Małecka Marysia 2010 SP31 K G05
9 Opach Aleksandra 2010 SP 56 Kraków K G05
10 Pilch Nadia 2009 SP27 K G05
11 Rożnowska Zofia 2009 Sp 95 K G05
12 Skóbel Zofia 2009 SP72 K G05
13 Turczyk Maja 2009 SP.STERNIK K G05
14 Wawrzycka Nel 2010 SP31 K G05
15 Wilkosz Maja 2009 SP61 K G05
16 Zarobkiewicz Anna 2009 SP ZIELONKI K G05
17 Zawisza Gaba 2009 Academos K G05


G07 - (K) - rocznik 2007 - 2008
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Cieciwa Ewa 2007 SP.STERNIK K G07
2 Cygan Amelia 2007 SP.STERNIK K G07
3 Horecka Melania 2008 Inspiracja K G07
4 Kalwat Barbara 2008 SP.STERNIK K G07
5 Komorowska Emilia 2008 SP 160 K G07
6 Kołakowska Julia 2008 SP47 K G07
7 Majcherczyk Remigiusz 2007 SP 50 Kraków K G07
8 Mirowska Hanna 2007 SP.STERNIK K G07
9 Pilch Liliana 2007 SP27 K G07
10 Szczypczyk Magdalena 2008 SP 62 K G07
11 Szołtysik Patrycja 2007 SP.STERNIK K G07
12 Słonecka Maria 2007 V LO K G07
13 Łagan-Stefańska Julia 2007 SP 1 Krzeszowice K G07


G09 - (K) - rocznik 2003 - 2006
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Bugajska Agata 2003 XV LO K G09
2 Karolak Hanna 2006 VII LO K G09
3 Rozumek Natalia 2005 X LO K G09
4 Rusinek Hanna 2006 42 LO K G09


G02 - (M) - rocznik 2013 - 2014
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Górski Michał 2013 SP 93 M G02
2 Mrozowski Kamil 2014 NSP Zelkow M G02
3 Olesiński Franciszek 2015 Nobliści M G02
4 Trojanowski Kajetan 2013 SP Modlnica M G02


G04 - (M) - rocznik 2011 - 2012
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Ademollo Luigi 2012 SP.STERNIK M G04
2 Biel Igor 2012 SSP1 Kraków M G04
3 Bucki Miłosz 2012 SSP nr 1 Kraków M G04
4 Czerwiński Miłosz 2012 SP 33 Kraków M G04
5 Jaśkiewicz Stanisław 2012 SP 31 M G04
6 Jaśkowiec Jan 2011 SP.STERNIK M G04
7 Kapała Mateusz 2011 SP 3 SKAWINA M G04
8 Kasprzyk Filip 2012 SP.STERNIK M G04
9 Morawa Michał 2011 SP 3 Skawina M G04
10 Nowacki Kacper 2011 SP.STERNIK M G04
11 Obodziński Adam 2011 SP 1 Krzeszowice M G04
12 Olesiński Jan 2012 Nobliści M G04
13 Solecki Miłosz 2012 Sp 160 M G04
14 Strączek Mikołaj 2011 SSP STO nr 4 M G04
15 Wróbel Jakub 2012 Sp 66 M G04
16 Zadęcki Tadeusz 2011 KSP JADWIGA M G04
17 Zagórski Kacper 2012 Salwator M G04
18 Zamorski Tadeusz 2012 SP.STERNIK M G04


G06 - (M) - rocznik 2009 - 2010
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Cienkiewicz Kuba 2010 SP.STERNIK M G06
2 Holocher Kamil 2009 SP 39 w Krakowie M G06
3 JAMRÓZ FILIP 2010 Academos M G06
4 Kapała Patryk 2009 SP 3 SKAWINA M G06
5 Kasprzyk Tomasz 2010 SP.STERNIK M G06
6 Kowal Ludwik 2009 SP.STERNIK M G06
7 Krauss Mateusz 2010 ZSOMS w Krakowie M G06
8 Małota Marcin 2009 SP 7 M G06
9 Nowacki Piotr 2010 SP.STERNIK M G06
10 Suliński Jan 2010 SP4 M G06
11 Trojanowski Jakub 2010 SP Modlnica M G06
12 Wituszynski Tomasz 2010 SP.STERNIK M G06
13 Zadęcki Igor 2009 KSP JADWIGA M G06
14 Zamorski Antoni 2009 SP.STERNIK M G06
15 Zarobkiewicz Oskar 2010 SP 43 Kraków M G06
16 Łapsa Kacper 2010 SP.STERNIK M G06


G08 - (M) - rocznik 2007 - 2008
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Bucki Michał 2007 II LO M G08
2 Celej Piotr 2008 SP.STERNIK M G08
3 Inglot Piotr 2008 EIS M G08
4 Jaworski Artur 2007 SP 21 Kraków M G08
5 Kądziołek Kazimierz 2008 SP.STERNIK M G08
6 Lipowski Jakub 2007 LO Salezjanie M G08
7 Majcherczyk Remigiusz 2007 SP 50 Kraków M G08
8 Małecki Kacper 2008 SP Bibice M G08
9 Mróz Michał 2007 SP. 93 M G08
10 Szołtysik Przemysław 2008 SP.STERNIK M G08
11 Turczyk Jakub 2007 V LO M G08
12 Wituszyński Krzysztof 2007 SP.STERNIK M G08
13 Zatorski Pawel 2008 SP.STERNIK M G08


G10 - (M) - rocznik 2003 - 2006
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 Bogusz Igor 2005 XIII LO M G10
2 Krauss Mateusz 2006 ZSOMS w Krakowie M G10
3 Krawczyk Kuba 2005 PGNiG M G10
4 Kubsik Jędrzej 2005 KLO Św. Rodziny M G10
5 Mionczyński Szymon 2006 III LO M G10
6 Skraba Maciej 2006 XIV L.O. M G10
7 TOCHOWICZ LEON 2005 LO XXVII Kraków M G10


Zawodnicy zgłoszeni ale nie przypisani - prosimy o ponowne zgłoszenie
Lp Nazwisko Imie Rok Ur Szkoła Płeć Kategoria
1 28.02.2022-18:14:42 ???
2 28.02.2022-18:14:42 ???
3 28.02.2022-18:14:42 ???
4 28.02.2022-18:14:42 ???
5 28.02.2022-18:14:42 ???
6 28.02.2022-18:14:42 ???
7 28.02.2022-18:14:42 ???
8 28.02.2022-18:14:42 ???
9 28.02.2022-18:14:42 ???
10 28.02.2022-18:14:42 ???
11 28.02.2022-18:14:42 ???
12 28.02.2022-18:14:42 ???
13 Chrząszcz Aleksandra 2014 SP Przybysławice ???
14 Chrząszcz Dominika 2012 SP Przybysławice ???
15 Górski Michał SP 93 ???
16 Krawczyk Kuba PGNiG ???
Liczba zgłoszonych: 127

LSK 2021