MPA SL


Lista zgłoszonych zawodników


K01 - (K) - rocznik 2015 i młodsze
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Dymek Aleksandra 2015 Wieliczka K K01
2 Tobola Aleksandra 2015 Wieliczka K K01


K03 - (K) - rocznik 2013, 2014
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Dymek Alicja 2013 Wieliczka K K03
2 Hareczyk Maria 2014 Krakw KN Lider K K03
3 Karu Liliana 2014 Lider/Krakw K K03
4 Karu Zuzanna 2014 Lider/Krakw K K03
5 Pysz Hania 2013 Lider Krakow K K03
6 Szostek Blanka 2014 LIDER K K03
7 Wrbel Hanna 2013 K K03


K05 - (K) - rocznik 2010, 2011, 2012
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Pudeko Kasia 2010 KN Lider Krakw K K05
2 Stpie Lena 2011 Krakw K K05


K07 - (K) - rocznik 2006 - 2009
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Hareczyk Maria 2009 Krakw KN Lider K K07
2 Klich Zofia 2009 KN Slalom Krakw K K07
3 Kowalska Laura 2009 KN lider krakw K K07
4 Kowalska Laura 2009 KN lider krakw K K07
5 Turczyk Maja 2009 Lider Krakw K K07


K09 - (K) - rocznik 2005 i starsze
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja


M02 - (M) - rocznik 2015 i młodsi
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Bielik Max 2015 Krakw M M02
2 Duliski Bartomiej 2016 LIDER M M02
3 Szostek Bruno 2018 LIDER M M02
4 Turczyk Andrzej 2016 Lider Krakw M M02
5 Wrbel Grzegorz 2017 M M02


M04 - (M) - rocznik 2013, 2014
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Bachowski Maksymilian 2014 Lider Krakw M M04
2 Mars Ambroy 2013 Lider Krakw M M04
3 Pankiewicz Wojciech 2014 Wieliczka M M04
4 Skalski Ignacy 2014 Lider Krakw M M04


M06 - (M) - rocznik 2010, 2011, 2012
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Karu Piotr 2012 Lider/Krakw M M06
2 Mars Stanisaw 2011 Lider Krakw M M06
3 Wrbel Jakub 2012 M M06
4 Wyroba Antoni 2011 KN Lider M M06
5 Zajac Dominik 2010 Wieliczka M M06


M08 - (M) - rocznik 2006 - 2009
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Dbski Jan 2008 Konstancin-Jeziorna M M08
2 Lipowski Jakub 2007 KS KN Lider M M08
3 Maota Marcin 2009 Krakw M M08
4 Maota Marcin 2009 Krakw M M08
5 Mrz Micha 2007 Lider Krakw M M08
6 Skraba Maciej 2006 Krakw M M08
7 Turczyk Jakub 2007 Lider Krakw M M08


M10 - (M) - rocznik 2005 i starsi
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Bachowski Filip 1982 Lider Krakw M M10
2 Pamkiewicz ukasz 1981 Wieliczka M M10
3 Szostek Maciej 1987 Lider Krakw M M10
4 Turczyk Micha 1981 Lider Krakw M M10


Zawodnicy zgłoszeni ale nie przypisani - prosimy o ponowne zgłoszenie
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
Liczba zgłoszonych: 41




MPA Eliminacje