MPA GS


Lista zgłoszonych zawodników


K01 - Kobiety 55 lat i więcej
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Gołda Jadwiga 1951 Żywiec K K01
2 Ligocka Katarzyna 1957 Cieszyn K K01
3 Marczułajtis Ludwika 1940 Poronin K K01
4 Ruminska Zofia 1950 Poronin K K01
5 Sobolska Małgorzata 1963 Gorlice K K01


K02 - Kobiety 45 - 54 lat
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Bajołek Aleksandra 1968 KRAKÓW K K02
2 Dobrowolska Gosia 1971 Warszawa K K02
3 Małecka Joanna 1971 MKN Katowice K K02
4 Małecka Joanna 1971 MKN Katowice K K02


K03 - Kobiety 35 - 44 lat
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Dziembowska Daria 1984 Zakopane K K03
2 Mężyk Barbara 1980 Rybnik K K03
3 Napiórkowska Zuza 1980 Warszawa K K03
4 Pic Katarzyna 1987 Poznań K K03


K04 - Kobiety 18 - 34 lat
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Lichota Natalia 2003 Warszawa K K04 Cejer SKI&SUN
2 Ligocki Heczkova Ewa 1989 Zaolzie/Polonia/Trzyniec/Czechy/Cieszyn K K04
3 Nowak Anna 1997 Skawina K K04
4 Szafrańska Iwona 1991 Mogilany K K04


M01 - Mężczyźni 65 lat i więcej
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Kaczmarczyk Andrzej 1953 ANGO Zakopane M M01
2 Bąk Tadeusz 1955 Bieruń M M01
3 Cieślar Adam 1957 Cieszyn M M01
4 Czak Krzysztof 1954 Mikołów M M01
5 Czapura Zbigniew 1956 Siemianowice Sl. M M01
6 Czelny Janusz 1956 Krościenko Wyżne M M01
7 Gomuliński Andrzej 1953 ANGO Zakopane M M01
8 Grunt Cezary 1956 Częstochowa M M01
9 Kutschera Rudolf 1946 Katowice M M01 Amator
10 Lamers Piotr 1956 Bielsko Biała M M01
11 Ligocki Tadeusz 1952 Cieszyn M M01
12 Malicki Jacek 1956 Dobra Nowiny M M01
13 NAPIÓRA WIKTOR 1955 HURTAP ŁĘCZYCA M M01
14 Paja Jarosław 1956 Kraków M M01
15 Probulski Zbigniew 1953 Gorlice M M01
16 Rzepecki Wiesław 1954 Bytom M M01
17 Soboński Marian 1944 Gliwice M M01
18 Ujejski Marek 1953 Szczyrk M M01


M02 - Mężczyźni 55 - 64 lat
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Barabaś Stanisław 1959 Barabaś M M02
2 Kowalski Bartłomiej 1960 Warszawa M M02
3 Krzymień Tomasz 1963 Warszawa M M02
4 Olszewski Krzysztof 1960 Szczawnica M M02
5 Płoskonka Wojciech 1966 Stary Sącz M M02
6 makuch tadeusz 1965 korbielow M M02
7 Świerczek Rafał 1961 Nowy Sacz M M02


M03 - Mężczyźni 45 - 54 lat
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Bojar Witold 1968 Warszawa M M03
2 Dziarkowski Grzegorz 1970 Polskimed M M03
3 Kapustka Dariusz 1971 Ładna M M03
4 Koczur Adam 1976 Nowy Targ M M03
5 Lalik Waldemar 1973 Jezzy Power M M03
6 Małecki Wojciech 1971 MKN Katowice M M03
7 Mirewski Bogdan 1970 Kazimierza Wielka M M03
8 Niedbała Piotr 1969 Radziszów M M03
9 Pawlik Sebastian 1976 Kraków M M03
10 Pilch Leszek 1976 Skizy M M03
11 Ptak Bartłomiej 1973 Zakopane M M03
12 Pytel Bartłomiej 1969 Pawłowice M M03
13 Rabiński Bartłomiej 1976 RABIN RACING TEAM M M03
14 Worek Paweł 1975 Cieszyn M M03


M04 - Mężczyźni 35 - 44 lat
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Bednarz Andrzej 1983 Rajcza M M04
2 Bednarz Andrzej 1983 Rajcza M M04
3 Holisz Krzysztof 1985 Szczyrk M M04
4 Kochaj Jerzy 1983 Ski Tomo / Meszna M M04
5 Kossek Michał 1981 Bukowina Tatrzańska M M04
6 Kowalczyk Robert 1981 Czarna Góra Racing Team M M04
7 Kowalski Grzegorz 1979 Wołowice M M04
8 Ligocki Mateusz 1982 Cieszyn M M04
9 Waśniowski Tomek 1984 Rytro M M04
10 Ćwikła Maciej 1982 Zakopane M M04
11 Żywioł Szymon 1981 Andrychów M M04


M05 - Mężczyźni 18 - 34 lat
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
1 Barnaś Michał 1998 Szczawnica M M05
2 Bucki Dawid 1998 Wola Radziszowska M M05
3 Cejer Michał 1995 CejerSKI&SUN M M05
4 Demkow Tadeusz 2003 Warszawa M M05
5 Dykier Damian 1990 Czarna Góra Racing Team M M05
6 Pabian Mateusz 1996 AZS UJ M M05
7 Pilch Tymoteusz 2001 Skizy M M05
8 SOBCZAK MICHAŁ 1990 ŁÓDŹ M M05
9 SOBCZAK MICHAŁ 1990 ŁÓDŹ M M05
10 Tlałka Marek 1991 KS-Zwardoń/Rajcza M M05
11 Trzeciak Piotr 2001 CejerSKI&SUN M M05


Zawodnicy zgłoszeni ale nie przypisani - prosimy o ponowne zgłoszenie
Nr Nazwisko Imie Rok Ur Miasto/Klub Płeć Kategoria Licencja
Liczba zgłoszonych: 78




MPA Eliminacje