Kalendarz

Informacje o wydarzeniu:

 • sob.
  03
  gru
  2022

  WYJAZDY SEKCJI NARCIARSKIEJ

  W sezonie odbywa się 9 wyjazdów podstawowych.  W tym sezonie planujemy wyjazdy jak zawsze od grudnia jak tylko pojawi się pierwszy śnieg.

  Jeździmy w każdy weekend za wyjątkiem Świąt i ferii.

  W sobotę wyjeżdża grupa starsza, a w niedziele młodsza.

  Informacje w zakładce komunikaty => najbliższy wyjazd.

  Podczas takich wyjazdów prowadzone jest zarówno szkolenie dla mniej zaawansowanych członków klubu jak również prowadzimy treningi slalomu giganta dla grupy wyczynowej.

  Ostatni lub przedostatni wyjazd klubu w marcu to Mistrzostwa Lidera 2023 - zawody dla wszystkich klubowiczów.

   

  Rozpoczynamy wyjazdy jak zawsze grupa starsza w soboty, a młodsza w niedzielę. Zobacz regulamin.
  INFORMACJE TECHNICZNE

  - Na wyjazdy mogą jechać tylko osoby zapisane do sekcji. Nie można zmieniać dnia wyjazdu z soboty na niedziele i odwrotnie. Grupa młodsza jeździ w niedziele. Starsi (od około 12 lat) wyjeżdżają w soboty.
  - Decyzje o wyjazdach podejmowane zawsze najpóźniej w czwartki do godz. 18:00.
  - Osoby zgłoszone do sekcji narciarskiej nie potwierdzają swojego udziału każdorazowo – jeżeli mają opłaconą składkę są już na liście.
  - Zgłoszenia dodatkowych osób na wyjazdy podstawowe najpóźniej do środy wieczór.
  - Nie parkujemy podczas zbiórek w miejscu w którym zatrzymuje się autobus.
  - UWAGA: Zbiórki na wyjazdy weekendowe jak w ubiegłych sezonach. Spotykamy się koło dawnego basenu Polfy oraz ZSO nr 11 im. Jana Pawła II - Kraków, ul. Wilka Wyrwińskiego.
  - Zbiórki o godz. 8:00 (odjazd 8:15). Ulica Wilka Wyrwińskiego to przecznica od ul. Brodowicza i Olszyny. Zbiórki na treningi i zawody w tygodniu przy ul. Chałupnika (tam nie ma strefy).
  - WAŻNE: Prosimy nie wsiadać do autobusu przed godz. 8:00 zanim nie pojawi się instruktor.
  - BARDZO WAŻNE: Wsiadamy po kolei do pierwszego autobusu. Dopiero po całkowitym jego zapełnieniu będzie możliwość wsiadania do drugiego pojazdu!!!!!
  - Osoby dojeżdżające na zajęcia swoim transportem muszą pojawić się na miejscu zbiórki pod autobusem lub w innym umówionym miejscu koło stoku. W przypadku dojazdu własnego to nie instruktor poszukuje dzieci do grupy tylko rodzice muszą znaleźć gdzie jest przypisane dziecko. Konieczny jest telefon lub SMS do autobusu 8888 55 300 w celu potwierdzenia obecności na wyjeździe. Wtedy dziecko będzie miało już przypisanego instruktora, a on będzie się spodziewał, że dziecko dotrze do grupy.
  - Zbiórki na Orlenie w Opatkowicach o godz. 8:35. Godzina przyjazdu na Orlen nie zależy od nas tylko od zatorów oraz warunków drogowych. Zdarza się , że przyjeżdżamy nieco później. Prosimy o cierpliwość.
  - Osoby, które wsiadają na Orlenie prosimy o powiadomienie nas mailowo. W innym przypadku możemy zabrać dodatkowe osoby i może być problem gdyż zostawimy wolne miejsca tylko dla osób wcześniej zgłoszonych.
  - Każdorazowo na autobusie za przednia szybą będzie umieszczony numer autobusu oraz informacja odnośnie godziny powrotu. Prosimy o zwracanie uwagi na powyższe informacje.
  - Wracając zatrzymujemy się na stacji Arge w Opatkowicach. Nie ma żadnych innych przystanków.
  - Na wyjeździe nie załatwiamy formalności. Wpłat dokonujemy na konto lub wyjątkowo w autobusie.
  - W grupach najmłodszych dzieci szkolenie może odbywać się rotacyjnie - prosimy rodziców o zrozumienie tematu ponieważ takie szkolenie jest lepsze dla ich pociech. W związku z tym na początku zajęć po rozgrzewce instruktor ustala które dzieci mają przyjść później.
  - Podczas pierwszych wyjazdów dzieci będą zmieniać grupy. Możliwe są przetasowania i związane z tym zamieszanie. Prosimy rodziców o nie zwiększanie bałaganu i nie wpływanie na decyzje instruktorów np: "... przecież moje dziecko jeździ lepiej i szybciej" . Jeżeli faktycznie tak jest dziecko zmieni grupę, ale to musi być decyzja instruktorów. Ten temat dotyczy głownie młodszych grup.

  INFORMACJE TECHNICZNE O WYJAZDACH:

  1. Miejsce wyjazdu może się zmienić nawet w dniu wyjazdu!!!
  2. Zgłoszenia dodatkowych osób na wyjazdy podstawowe najpóźniej do środy wieczór.
  3. Decyzje o wyjazdach podejmowane zawsze najpóźniej w czwartki w tygodniu poprzedzającym wyjazd.
  4. Na wyjazdy mogą jechać tylko osoby zapisane. Grupa młodsza jeździ w niedziele. Starsi (od 12 lat) wyjeżdżają w soboty.
  5. Nie ma zniżek w przypadku dojazdu własnego.
  6. Osoby dojeżdżające swoimi samochodami muszą znaleźć swoją grupę i instruktora, a nie instruktor musi znaleźć je.
  7. Nie parkujemy w miejscu w którym zatrzymuje się autobus. Prosimy parkować na parkingu głębiej, bliżej Plivy. Wsiadamy do autobusów po kolei. Jeżeli zapełni się pierwszy autobus dopiero będzie możliwość wsiadania do drugiego. Nie ma możliwości rezerwacji miejsc dla znajomych.
  8. Na Orlen wjeżdża jeden autobus. Jeżeli jadą dwa autobusy pierwszy pełny autobus nie będzie zatrzymywał się na Orlenie.
  9. Osoby zgłoszone do sekcji nie potwierdzają swojego udziału każdorazowo - są już na liście.
  10. Nie można zmieniać dnia wyjazdu z soboty na niedziele i odwrotnie. Osoby zapisane na dany dzień nie mogą przyjść w inny.
  11. Zbiórki jak zwykle o godz. 8:00 na ul. Wilka Wyrwińskiego (odjazd 8:15) WAŻNE: Prosimy nie wsiadać do autobusu przed godz. 8:00 zanim nie pojawi się instruktor.
  12. Zbiórki na Orlenie w Opatkowicach o godz. 8:35. Godzina przyjazdu na Orlen nie zależy od nas tylko od zatorów oraz warunków drogowych. Jest duże prawdopodobieństwo że przyjedziemy na Orlen później. Prosimy o cierpliwość Osoby, które wsiadają na Orlenie prosimy o powiadomienie nas przed wyjazdem mailowo. W innym przypadku możemy zabrać dodatkowe osoby z ul. Wilka Wyrwińskiego i może być problem z miejscami gdyż zostawimy wolne miejsca dla osób wcześniej zgłoszonych.
  13. Godzina powrotu jest podana za szybą autobusu. Jest to planowana, orientacyjna godzina i zależy od warunków i zatorów drogowych.
  14. Wracając zatrzymujemy się na stacji Arge w Opatkowicach. Nie ma żadnych innych przystanków.
  15. Na wyjeździe nie załatwiamy formalności. Wpłat składek prosimy dokonywać na konto.
  16. Wpłaty za wyjazdy pojedyncze mogą być dokonywane w autobusie (nie przed autobusem).
  17. W grupach najmłodszych dzieci szkolenie może odbywać się rotacyjnie - prosimy rodziców o zrozumienie tematu ponieważ takie szkolenie jest lepsze dla ich pociech. W początkowym etapie szkolenia dzieci znacznie szybciej się uczą podczas szkolenia indywidualnego i nie będąc zmęczone. Lekcje po 30 - 45 min są najlepsze. Konieczne zapewnienie opieki w przerwach pomiędzy zajęciami.
  18. Podczas wyjazdów dzieci będą zmieniać grupy. Możliwe są przetasowania i związany z tym bałagan. Prosimy rodziców o nie zwiększanie bałaganu i nie wpływanie na decyzje instruktorów np: "... przecież moje dziecko jeździ lepiej i szybciej" - jeżeli faktycznie jeździ dziecko zmieni grupę ale to ma być decyzja instruktorów. Ten temat dotyczy głownie młodszych grup. Dziękujemy.