Kalendarz

Informacje o wydarzeniu:

 • sob.
  16
  lip
  2022

  Żywiec - zgrupowanie

  Zgrupowanie Żywiec - 16.07 do 26.07 - zgrupowanie żeglarskie. Koszt 1600 zł.

  Wpłata po wcześniejszym ustaleniu => zobacz zgłoszenia. Przyjazd w piątek popołudniu od godz. 17:00. Zakończenie po obiedzie 26.07 około godz. 14:00.

  Prosimy przeczytać zakładkę zapisy  - bardzo ważne. Wpłaty bez wcześniejszego ustalenia, oraz ze złym opisem będziemy zwracać potrącając opłaty bankowe za przelew. 

  Ośrodek Żeglarski Politechniki Krakowskiej nad Jeziorem Żywieckim. http://osz-zywiec.pk.edu.pl/

  Po zgrupowaniu wyjazd na regaty Srebrny Żagiel. 

  optimist, laser, omega - kurs

  Zapisy mailem: klub@lider.krakow.pl. Termin zapisów do 21 maja.

  UWAGA: nie ma możliwości wpłaty na konto bez wcześniejszego ustalenia. Zgrupowanie jest częścią działalności sekcji żeglarskiej i wpłaty na konto mogą być tylko z właściwym opisem.

  Kolejność: Zgłoszenie mailowe => potwierdzenie (odpowiedź mailowa) => wpisanie na listę => wpłata na konto z właściwym opisem. Wpłaty błędnie zatytułowane będą zwracane.

  Oficjalnie zgodnie z informacja klub nie organizuje dojazdu.

  Prosimy pamiętać o karcie informacyjnej. Oryginał karty jest konieczny aby zostać przyjętym na listę uczestników zgrupowania sportowego.

  Prosimy pamiętać o komplecie ubrań dodatkowych. Buty, kurtka min w 2 kompletach. Buty pełne na gumowej podeszwie. Mogą być tez buty do wody.

  Istnieje możliwość dojazdu z nami. Możliwość taka jest tylko dla członków sekcji, ale wymaga to osobnego zgłoszenia mailowego na adres: zagle@lider.krakow.pl . Osoby z sekcji żeglarskiej maja dojazd bez dodatkowych opłat, pod warunkiem posiadania miejsc w busach klubowych. Wyjazd z przystani po zapakowaniu transportów około godziny 14 -15 w piątek.